MANIFESTACIJA “NAŠE NEBO IZVRSNOSTI”

U petak, 07.06.2024. godine na platou ispred Vijećnice, u organizaciji Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo i Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo upriličena je svečana manifestacija „Naše nebo izvrsnosti“ na kojoj su dodijeljene diplome učenicima i zahvalnice profesorima za ostvarene rezultate na kantonalnim takmičenjima u školskoj 2022/2023.

Učenica II1 odjeljenja, Nokić Kanita nagrađena je Diplomom za osvojeno drugo mjesto na Kantonalnom takmičenju iz predmeta Njemački jezik, a profesorica Vildana Bulić Zahvalnicom za pripremu učenice.

Učenik III3 odjeljenja, Turčalo Zlatan nagrađen je Diplomom za osvojeno treće mjesto na Kantonalnom takmičenju iz predmeta Engleski jezik, a profesorica Senaida Merzić Zahvalnicom za pripremu učenika.

Čestitamo našim učenicima i profesorima na ostvarenim rezultatima!