HUMANITARNA AKCIJA “MOJA KOSA TVOJA KOSA”

Članovi Vijeća učenika JU Gimnazija Dobrinja i sekcija Humanost na djelu pozivaju učenice i učenike, profesorice i profesore, roditelje, građanke i građane, da svojim simboličnim novčanim prilogom učestvuju u humanitarnoj akciji za projekat “Moja kosa tvoja kosa”.

Svoje donacije možete ostaviti u kutiji koja se nalazi u holu škole.

U nedjelju, 15. oktobra 2023. godine od 11 h do 17 h u Sarajevo City Center (SCC), svi koji žele mogu se pridružiti i javnoj akciji šišanja i darivanja kose za projekat “Moja kosa tvoja kosa”.

Uvjeti za doniranje kose su: potpuno prirodna, nefarbana i netretirana kosa; dužina doniranog dijela kosa treba biti min.30cm; prije šišanja kosa treba da bude čista i suha.

Sretni smo što smo dio projekta #mojakosatvojakosa i što ćemo moći dati svoj doprinos.

Svi ste dobro došli! ❤