INSTITUT ZA RAZVOJ MLADIH KULT

Dana 16. aprila 2024. godine profesorica Aida Hasović i predsjednica Vijeća učenika, Merjem Mešanović Agić, prisustvovale su ceremoniji dodjele certifikata i potvrda učesnicima Uči, Misli i Djeluj obuke za nastavno i stručno osoblje srednjih škola (UmiDt) u organizaciji Instituta za razvoj mladih KULT. Profesorica Hasović je u protekloj godini dana pohađala obuku UmiDt koju je uspješno završila te je dobila i certifikat. U okviru obuke UMiDt profesorica Hasović zajedno sa učenicima u našoj školi od mjeseca marta realizira projekat „Mentalna snaga mladosti“ uz podršku Instituta za razvoj mladih KULT i Udruženja za psiho-socijalnu podršku i bolju budućnost „Progres“. Ovim putem čestitamo profesorici Hasović i zahvaljujemo se Institutu za razvoj mladih KULT i Udruženju za psiho-socijalnu podršku i bolju budućnost „Progres“ na podršci u radu profesorice, učenika i naše škole.

#InstitutKULT#KULTCHANGE @institut_kult

#udruzenjeprogres