PROJEKAT “MOJA KOSA TVOJA KOSA” UDRUŽENJA “SRCE ZA DJECU OBOLJELU OD RAKA”

U nedjelju, 15. oktobra, članovi Vijeća učenika naše škole bili su volonteri u okviru projekta “Moja kosa tvoja kosa” Udruženja “Srce za djecu oboljelu od raka”. Akcija šišanja se održala u SCC-u.

Tim povodom su i naše drage učenice Merjem Ibišević (I 1) i Nejra Isenaj (II 4) zajedno sa koordinatoricom Vijeća učenika, profesoricom Aidom Hasović, učestvovale u doniranju kose.

Ovim putem se zahvaljujemo organizatorima na predivnom druženju i mnogo smo sretni što je i naša škola dala svoj doprinos ovakvom projektu. ❤

U okviru humanitarne akcije koja je održana prošle sedmice u saradnji sekcije Humanost na djelu i Vijeća učenika, prikupljeno je 200,00 KM.

Zahvaljujemo se svima na učešću! ❤

Više informacija o radu Udruženja možete saznati i na @srcezadjecu i @srceshop.ba.