SRETAN DAN NEZAVISNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE

Povodom 1. marta, Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, u amfiteatru škole održan je prigodan program kojim smo obilježili ovaj praznik.

Na historijskom času koji su priredili učenici II 1 odjeljenja, pod mentorstvom profesorice Arne Daguda-Torlaković, prisjetili smo se činjenica vezanih za ovaj značajan datum historije, ali i podsjetili koliko ljepote ima naša predivna zemlja.

Također, prisutni su mogli poslušati i stihove pjesama članica Literarno-recitatorske sekcije pod mentorstvom profesorice Dženete Hadžović te pogledati predstavu “Pjesma o Kulinu banu” članova Dramske sekcije pod mentorstvom profesorice Aide Hasović.

Na kraju smo uživali u kreativnim videouratcima na temu “O Bosni ti pričam” koje su priredili vrijedni učenici trećeg razreda.

U galeriji fotografija prenosimo djelić atmosfere.

Sretan Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine! 🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦