IZLOŽBA LIKOVNIH RADOVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA POD NAZIVOM “SARAJEVO LJUBAVI MOJA”

#SARAJEVO_LJUBAVI_MOJA

#Drugi_zajednički_koncert_učenika_muzičkih_škola_KS

#MLADI_VOLJENOM_GRADU

#Izložba_likovnih_radova_učenika_srednjih_škola_KS

U Domu oružanih snaga Bosne i Hercegovine, u sklopu obilježavanja Dana grada Sarajeva, održan je #drugi_zajednički_koncert učenika muzičkih škola Kantona Sarajevo pod nazivom “Sarajevo ljubavi moja”. Istovremeno, u okviru iste manifestacije, organizirana je i izložba likovnih radova učenika srednjih škola pod nazivom “Mladi voljenom gradu”.

Ova svečana manifestacija, koju po drugi put organizira JU Institut za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo u saradnji sa Ministarstvom za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo, te direktorima muzičkih škola Kantona Sarajevo, okupila je brojne zvanice. Među njima su bili predstavnici Gradske Uprave grada Sarajeva, Ministarstva za odgoj i obrazovanje KS, direktori osnovnih i srednjih škola KS, te predstavnici Vijeća roditelja i medija.

#SRETAN_DAN_GRADA_SARAJEVA