PROJEKAT MENTALNA SNAGA MLADOSTI

“Kroz proces osmišljavanja škrinje, gradimo svijest o njenom sadržaju, odnosno svojim potrebama i emocijama, sposobnostima, iskustvima i zdravim odnosima. Ovo bogatstvo nalazi se u svakom od nas, potrebno ga je ugledati i vrednovati kao blago kakvo ono zaista i jeste. Vaše blago u škrinji.”

📃 Nastavak teksta o Blagu iz Vaše škrinje koji je nastao nakon druge realizovane radionice u JU Gimnazija Dobrinja, u sklopu projekta “Mentalna snaga mladosti” čitajte na našoj web stranici ili prateći link u opisu profila.

🎨 Nastavak aktivnosti projekta najavljujemo radionicom “Izražavanje kroz crtež: kreativan put kroz um” koja slijedi u narednim danima.

Projekat „Mentalna snaga mladosti“ realiziramo uz podršku Instituta za razvoj mladih KULT.

#InstitutKULT#KULTCHANGE@institut_kult

#udruzenjeprogres