“ZDRAVI ŽIVOTNI STILOVI, ZDRAVA ISHRANA I ZLOUPOTREBA PSIHOAKTIVNIH SUPSTANCI”

🗣️ “Zdravi životni stilovi, zdrava ishrana i zloupotreba psihoaktivnih supstanci” je bila tema današnjeg predavanja uvažene doktorice Amele Penave. Predavanje se realiziralo u organizaciji predsjedavajućeg VR škole, gospodina Damira Sorguča i Direktorice Sanele Slatine.

🗣️ Učenici, predstavnici prvih razreda naše škole su pokazali značajan interes za ovu tematiku, usvajanje i vođenje zdravih životnih stilova, a pored toga, kritički razmislili o štetnosti i opasnostima koje svakodnevno vrebaju u našem okruženju.

🗣️ Usvojena znanja sa današnjeg predavanja učenici će sa zadovoljstvom da prenesu i podijele sa učenicima iz svog odjeljenja na času Odjeljenske zajednice.

🗣️ Zahvaljujemo se našoj doktorici Ameli i nadamo se skorijem druženju u izobilju zdravih proizvoda! 🍎🍐🍓🍊🍇🫐