ODRŽANA MANIFESTACIJA “DANI POEZIJE U JU GIMNAZIJA DOBRINJA” I DAN ČAJA UZ HUMANITARNI BAZAR

Održana Manifestacija “Dani poezije u JU Gimnaziji Dobrinja” i Dan čaja uz humanitarni bazar

Učenici i profesori naše škole su 21. marta održali nezaboravnu manifestaciju kako bi proslavili Svjetski dan poezije i Dan čaja. Uz izuzetnu poeziju koju su iznijeli, organizovan je i humanitarni bazar.

Manifestacija je okupila talentovane mlade pjesnike i pjesnikinje koji su svojim stihovima oduševili prisutne. Družili smo se i s učenicama srednje škole Richmond Park College, našim gošćama.

U atmosferi punoj emocija i inspiracije, izražene su misli, osjećaji i kreativnost kroz poeziju, dok su se gosti okupljali oko čajeva i uživali u jedinstvenom doživljaju.

Pored umjetničkog izražavanja, učenici su pokazali i svoju humanost  organizovanjem humanitarnog bazara doprinoseći zajednici na najbolji mogući način.

JU Gimnazija Dobrinja ponosno nastavlja svoju tradiciju podržavanja umjetnosti i humanitarnih inicijativa, ističući važnost kulture, solidarnosti i zajedništva među svojim učenicima i u široj zajednici.